APOCCA Group 

Tveka inte att höra av er så hittar vi en lösning som passar er.
Kontakta oss via formuläret nedan så återkommer vi inom kort!

15 + 11 =

KONTAKTA APOCCA

STRIDSVAGNSVÄGEN 9
SE-291 39 KRISTIANSTAD
TEL: 044-25 31 400
E-MAIL info@apocca.com

Alexander Andersson
VD/Teknisk säljare
+44 25 31 407

alexander@apocca.se

Jan-Erik Liljefors
Teknisk säljare
+46 44 25 31 404 

jan-erik.liljefors@apocca.se 

Thomas Martinsson
Automationsingenjör / Teknisk säljare
+46 44 25 31 406 

thomas.martinsson@apocca.se 

KONTAKTA MLK

SPORREGATAN 12 
SE-213 77 MALMÖ 
TEL: 040-14 33 40 
E-MAIL info@mlk.com 

Mats Larsson
Platschef
+46 40 60 80 378 

+709-21 23 41

mats.larsson@mlk.se 

Stefan Nilsson
Senior advisor
+46 40 14 33 47 

stefan@mlk.se 

Magnus Lihdén
Projektledare
+46 40 14 33 42 

magnus.lihden@mlk.se 

 

Ingrid Jensen
Ekonomi
+46 40 60 80 370 

ingrid@mlk.se 

Jörgen Åkesson
Automationsingenjör/Projektledare
+46 40 14 33 43 

jorgen@mlk.se